Jaudīgs, dinamisks un aizraujošs

Torres tiešās iesmidzināšanas benzīna turbodzinējs un komfortablā, efektīvā transmisija atsaucīgi reaģē, jau uzsākot kustību, un demonstrē izcilu sniegumu reālos braukšanas apstākļos. Sajūtiet prieku un izbaudiet kontroli, ko sniedz optimizētie braukšanas režīmi: parastais, sporta un ziemas.

 

 

1,5 GDI benzīna turbodzinējs

Sekojot pasaules tendencēm, šis maza tilpuma augstas veiktspējas dzinējs attīsta maksimālo griezes momentu jau no 1500 apgr./min un piedāvā dinamiku ikdienas braucienos.
Maksimālā jauda: 163 ZS/120 kW, 5500 apgr./min
Maksimālais griezes moments: 280 Nm

 


 

Aisin 6 pakāpju automātiskā transmisija

Jaunākās, trešās paaudzes 6 pakāpju Aisin automātiskā transmisija, ar ko ir aprīkoti vairāki pasaulē labākie automobiļi, nodrošina izcilu pārslēgšanas efektivitāti un dinamisku, vienmērīgu gaitu.

 

 

Pilnpiedziņa

Torres droši brauc gan bezceļos, gan lietū, pateicoties optimālai piedziņas jaudas sadalei starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem.

 

 

Ūdens nav šķērslis

Pateicoties ļoti efektīvajai šasijas hidroizolācijai, ir iespējams pārvarēt līdz 300 mm dziļus ūdens šķēršļus (ar ātrumu zem 30 km/h).

 

 

Piekabes vilkšana

Ja piekabe braukšanas laikā sāk svārstīties un apdraud stūrēšanu un virziena stabilitāti, piekabes šūpošanās kontroles funkcija palīdz vadītājam atgūt kontroli šādā satraucošā situācijā.

1500 kg pieļaujamā masa piekabei ar bremzēm, 500 kg piekabei bez bremzēm.