Jauna līmeņa dinamika

Elektromotors apvieno klusu darbību un braukšanas stabilitāti ar sporta auto cienīgu dinamiku. Jauda ir pieejama uzreiz pēc kustības uzsākšanas, un reģeneratīvā bremzēšana izmanto kinētisko enerģiju akumulatoru uzlādei.

 

207 ZS elektromotors

Jaudīgo dinamiku ļauj izbaudīt uzreiz pieejamā 152,2 kW jauda un 339 Nm griezes moments. Korando e-Motion ir pieejams ar priekšpiedziņu. Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h aizņem nepilnas astoņas sekundes.

 

Pārslēgšanas lāpstiņas pie stūres

Pārslēgšanas lāpstiņas padara braukšanu aizraujošāku. Bremzēšanas reģenerācijai ir trīs līmeņi, kurus ir ļoti ērti kontrolēt ar lāpstiņām pie stūres.

Visaugstākajā iestatījumā Korando e-Motion ļoti efektīvi samazina ātrumu, un praktiski visu laiku ir iespējams braukt tikai ar vienu pedāli, bet bremzes ir nepieciešamas tikai, lai pilnībā apstātos pie luksofora.

 


 

Elektroniskā transmisija

Elektropiedziņai nav klasiskās pārnesumkārbas, jo tai ir viens pārnesums. Šāds risinājums nepalielina automobiļa svaru un ļauj izmantot maksimālo griezes momentu, jau uzsākot kustību. Tradicionālā T formas pārslēga roktura augšā ir parocīgas informatīvās bultiņas, kas palīdz izvairīties no pārslēgšanās kļūdām P režīmā.