Pilnībā elektrisks un ar īsta SUV praktiskumu

Nostiprinot savu SUV speciālistu reputāciju, uzņēmums KGM | SsangYong ir spēris kārtējo lielo soli uz priekšu, laižot klajā savu pirmo elektrisko SUV Korando e-Motion. e-Motion saglabā sava priekšgājēja Korando praktiskumu, daudzpusīgumu un robusto izskatu un papildus piedāvā pilnveidotas drošības sistēmas un, kas visbūtiskāk, tīras elektropiedziņas ekonomijas un ekoloģiskuma priekšrocības.

 

 

551 l bagāžas ietilpība

e-Motion ir izcils visās situācijās – no tāliem braucieniem cauri visai valstij līdz īsiem ģimenes izbraucieniem ārpus pilsētas. Tas piedāvā savā klasē labāko bagāžas ietilpību un plašas sēdvietu konfigurācijas iespējas visdažādākajām vajadzībām.

 

 

Maksimāli progresīva pieeja

„Blaze Cockpit“ piedāvā unikālu augsto tehnoloģiju un estētikas harmoniju. Braukšanas informācija tiek attēlota 12,3 collu instrumentu blokā un plašā salona centrā esošajā lielajā ekrānā.

 

Talantīgs bezceļos

Korando e-Motion spējas bezceļos ir nepārspētas elektroautomobiļu kategorijā. Automobilis piedāvā SUV raksturīgu praktiskumu, klīrensu un uzbraukšanas leņķi, kas ļauj pārvarēt ceļā esošos šķēršļus un pat šķērsot līdz 30 cm dziļu ūdeni.

 


 

7 gadu garantija

KGM | SsangYong ir pilnībā pārliecināti par Korando e-Motion kvalitāti. To apliecina 7 gadu vai līdz 150 000 km nobraukuma ražotāja garantija. Visi automobiļi ir izstrādāti un ražoti Dienvidkorejā atbilstoši augstākā līmeņa standartiem.
 

Piesakies testa braucienam