Efektīva griezes momenta izmantošana

Rexton 2,2 l dīzeļa dzinējs ļauj gan izkļūt no sarežģītām vietām, gan izbaudīt aizraujošu braukšanu un attīsta iespaidīgu griezes momentu paātrinoties vai velkot piekabi. Jauna E-Tronic 8 pārnesumu automātiskā transmisija vienmērīgi pārslēdz pārnesumus un nodrošina degvielas ekonomiju plašā braukšanas ātruma diapazonā.
 

 

2,2 l dīzeļa dzinējs

Maksimālā jauda: 202 ZS (148,6 kW) pie 4000 apgr./min

Maksimālais griezes moments: 441 Nm pie 1600–2600 apgr./min

Darba tilpums: 2157 cm3

 

 

Pieslēdzama pilnpiedziņa

Pieslēdzamā pilnpiedziņa ļauj vadītājam pašam izvēlēties, kad aktivizēt sistēmu, atkarībā no ceļa vai bezceļu apstākļu izmaiņām. Līdz ar to sistēmas darbība ir daudz drošāka un efektīvāka nekā pastāvīgai pilnpiedziņai.

 

 

Diferenciāļa bloķēšanas sistēma

Ja grūti izbraucamā apvidū izbuksē kāds no riteņiem, sistēma nobloķē diferenciāli, lai tiktu galā ar sarežģīto situāciju.

 

 

8 pārnesumu automātiskā transmisija

8 pārnesumu automātiskā transmisija ar elektronisko vadību ir efektīva un atsaucīga un pārslēdz pārnesumus vienmērīgi un klusi.
 
 

 

Braukšanas režīmu sistēma

Automātiskajai transmisijai var izvēlēties braukšanas režīmu (normālo/sporta/ziemas) drošai un individuāli pielāgotai braukšanai. Normālais režīms piedāvā sabalansētu degvielas ekonomiju un jaudu. Sporta režīms sniedz papildu jaudu, bet ziemas režīmā kustība tiek uzsākta otrajā pārnesumā, lai novērstu riteņu izbuksēšanu uz apledojuša ceļa.

 

 

Vilktspēja

Rexton bez grūtībām spēj vilkt lielu dzīvojamo furgonu, zirgu piekabi, laivas vai darba piekabi. Tam ir spēcīga lonžeronu rāmja šasija, kas ļauj vilkt līdz 3500 kg smagu piekabi.

 

 

Piekabes šūpošanās kontrole

Tā uzlabo stabilitāti, konstatējot un automātiski stabilizējot piekabes sānvirziena kustības un šūpošanos vilkšanas laikā.

 
 

 

Virsbūve

Rexton ir veidots uz ārkārtīgi spēcīgiem pamatiem. Tā nesošā rāmja konstrukcija ir izgatavota no 1,5 GPa ārkārtīgi augstas izturības tērauda.

81,7% no automobiļa virsbūvē izmantotajām tērauda loksnēm ir no augstas stiprības, augsta blīvuma augstleģēta tērauda. Tas nodrošina izcilu stingrību un aizsardzību sadursmes gadījumā, maksimāli palielinot drošo zonu salonā.