Korando ir integrētas visas iespējamās drošības funkcijas.

 

SsangYong Korando drošību slavē ne tikai ražotājs: Euro NCAP testēja jauno automobili, un tam tika piešķirtas maksimālās piecas zvaigznes. Tā SsangYongile ir pirmā reize, un Korando gadījumā īpaši tika uzsvērts autovadītāja palīgsistēmu daudzums un dažādība.

 

Sadursmes testā rāmis tika atzīts par īpaši izturīgu, tādējādi sniedzot lielisku aizsardzību pasažieriem. 74 % Korando rāmja veido īpaši stiprs tērauds. Izturīgā virsbūve papildus drošībai uzlabo arī braukšanas īpašības un ērtību.

 

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma

Avārijas bremzēšanas sistēmas sensori seko satiksmes stāvoklim. Sistēma brīdina autovadītāju par iespējamu sadursmi un, ja nepieciešams, automātiski bremzē, cenšoties novērst sadursmi vai samazināt no nelaimes gadījuma izrietošus bojājumus.

Brīdinājums par priekšā braucošās automašīnas kustības uzsākšanu

Ātruma uzturēšanas sistēma, kas spēj pielāgoties, darbojas arī tad, ja automašīna nekustas, atskaņojot skaņas signālu un mērierīču panelī rādot paziņojumus par priekšā esošās automašīnas kustības uzsākšanu.

Brīdinājums par drošas distances ievērošanu

Sistēma pastāvīgi seko braukšanas ātrumam un attālumam no priekšā braucošās automašīnas, kā arī vajadzības gadījumā atskaņo skaņas signālu, lai brīdinātu par pārāk mazu distanci.

Braukšanas atbalsta sistēma

Sistēma izmanto kameras sensoru, lai konstatētu automašīnas novirzīšanos no joslas. Vajadzības gadījumā sistēma pati pagriezīs stūri, lai atgrieztos braukšanas joslā.

Ceļa zīmju atpazīšana

Sistēma uzrauga priekšā esošās ceļazīmes. Spēkā esošie ātruma ierobežojumi un apvedceļu aizliegumi vadītājam tiek uzrādīti displeja ekrānā.

Tālo gaismu automātiskās ieslēgšanas sistēma

Sistēma automātiski nomaina tālās un tuvās gaismas, ja pamana priekšā braucošu vai pretim braucošu automašīnu.

 

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Sistēma izmanto sensorus, lai sekotu automašīnas novietojumam un nejaušai dreifēšanai, piemēram, autovadītāja noguruma dēļ. Avārijas situāciju novēršanai sistēma brīdina autovadītāju ar skaņas signālu un paziņojumiem mērierīču panelī, lai autovadītājs ieturētu atpūtas pauzi.

Lietus sensors

Lietus sensors automātiski iedarbina stikla tīrītājus, ja uz priekšējā stikla kaut kas līst/krīt.

Priekšējais un aizmugurējais sensors automobiļa novietošanai (Quartz)

Automobiļa novietošanas sensori atvieglo automobiļa novietošanu stāvēšanai šaurās vietās.

Vējstikla tīrītāji

Atbalsts braukšanas uzsākšanai kāpumā atvieglo braukšanas uzsākšanu kāpumā, novēršot automobiļa ripošanu, kad autovadītājs pārvieto kāju no bremžu pedāļa uz gāzes pedāli.

Kalnu bremzes

Bremžu vadība braukšanai lejup automātiski iedarbina bremzes pareizā apmērā, lai nobraucienā varētu nodrošināt vienmērīgu braukšanas ātrumu. Tādējādi varēsiet visu uzmanību veltīt tikai braukšanai.

Seši drošības spilveni

1 autovadītāja priekšējais drošības spilvens
2 pasažiera drošības spilveni
3–4 autovadītāja un priekšējā pasažiera sānu drošības spilveni
5–6 sānu drošības aizkari

 

Papildaprīkojumā pieejamās funkcijas

Adaptīvā kruīza kontrole

Ātruma uzturēšanas sistēma, kas spēj pati pielāgoties priekšā braucošajam automobilim, ieturot noteiktu distanci, un atbilstoši ceļu satiksmes apstākļiem automātiski samazināt vai palielināt ātrumu. Sistēma papildus palīdz noturēt automašīnu izvēlētās joslas vidū.

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Funkcija konstatē no aizmugures tuvojošos automobiļus un, atverot durvis, brīdina par bīstamību.

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Braucot atpakaļgaitā, sistēma brīdina autovadītāju par no sāniem braucošajiem automobiļiem. Automobilim ar automātisko pārnesumkārbu sistēma vajadzības gadījumā automātiski veic bremzēšanu, lai novērstu avārijas situāciju.

Joslu maiņas palīgsistēma

Sistēma izmanto radaru, lai palīdzētu jums drošāk nomainīt joslu. Ja sistēma nosaka automobili, kas tuvojas no aizmugures, attiecīgās puses sānu spogulī iedegas oranžs brīdinājuma indikators. Aktivizējot pagrieziena rādītāju, sistēma papildus brīdinājuma indikatoram brīdina jūs arī ar skaņas signāla palīdzību.