Drošība, kas sargā un rūpējas

Korando e-Motion ir aprīkots ar Deep Control – KGM | SsangYong pilnveidoto autonomās braukšanas sistēmu, kas ar kameras un radara palīdzību nepārtraukti analizē satiksmes situāciju un bīstamās situācijās spēj veikt preventīvas darbības, lai izvairītos no negadījuma.

 

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (IACC) un joslas ieturēšanas centrēšanas palīgsistēma (CLKA)

IACC autonomās braukšanas režīms palīdz noturēt automobili joslas vidū. Sekojot līdzi joslu apzīmējumiem ar priekšējās kameras palīdzību un piestūrējot, CLKA palīdz vadītājam noturēt automobili joslas vidū neatkarīgi no braukšanas ātruma.

 

Autonoma ārkārtas bremzēšanas sistēma

Palīdz izvairīties vai mazināt sadursmes risku, pamanot lēnāk braucošus vai apstājušos transportlīdzekļus un iepriekš brīdinot vadītāju.

 

Inteliģentās tālās gaismas

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

Ceļa zīmju atpazīšana

Tā ir drošības sistēma, kas atpazīst ceļa zīmes un attēlo nolasīto informāciju mērinstrumentu blokā vadītāja acu priekšā.

 

 

Augsti attīstītas drošības tehnoloģijas

Elektriskā bremžu sistēma, kas ietver visas elektroniskās stabilitātes kontroles funkcijas, nodrošina visaugstākā līmeņa bremzēšanu un klusāku darbību ne tikai nogāzēs, bet arī uz visu veidu ceļa segumiem drošākai braukšanai.

 

Izturīgs un drošs

Lai paaugstinātu izturību un drošību, e-Motion virsbūves konstrukcijā izmantotā augstas izturības un ultraaugstas izturības tērauda daudzums ir pieaudzis līdz 77%. Pasažieru drošības karkasam ir pastiprināta konstrukcija, lai sniegtu labāku aizsardzību sadursmē.