Ietilpīgs un daudzpusīgs

Rexton piedāvā plašumu vadītājam un pasažieriem, neaizmirstot arī par vietu bagāžai. Piecvietīgajā versijā visi pasažieri var braukt pilnā komfortā, kā arī ir daudz vietas bagāžai – 820 litri. Tas ir daudz vairāk nekā vairumam universāļu.

 

 

Digitālais mērinstrumentu bloks

Visam priekšgalā ir 12,3 collu digitālais mērinstrumentu bloks ar iespēju izvēlēties analogu vai pilnībā digitālu stilu. Tas ir arī savienots ar centrālo infoizklaides sistēmu un attēlo kartes un audiosistēmas informāciju tieši vadītāja acu priekšā.

 

12,3 collu multivides sistēma ar navigāciju

Rexton standarta aprīkojumā ietilpst skārienekrāns ar navigācijas sistēmu un dubulto Bluetooth funkciju. Papildu aprīkojumā ir pieejams 360 grādu apkārtskata monitors, kas atvieglo novietošanu stāvvietā un sniedz vadītājam pārliecību pat visšaurākajās vietās.

 


 

Vieta, kur augt

Rexton var būt piecvietīgs vai septiņvietīgs. Tā ir vieta, kur jums patiks atrasties. Salons ir plašs un grezns un piedāvā daudz vietas plecu līmenī un virs galvas. Otrajā sēdekļu rindā ir īpaši daudz vietas kājām, un tās sēdekļus var pilnībā nolocīt, lai iegūtu vairāk vietas bagāžai.

Rexton pietiks vietas visai jūsu dzīvei, jo bagāžas nodalījuma maksimālā ietilpība ir aptuveni 2 m³.

 

 

Komforta ieskāvumā

Tās ir mazas, ērtas lietas, kas padara patīkamāku katru braucienu. Veiciet tālruņa zvanus, lasiet īsziņas un klausieties mūziku pie stūres un uzlādējiet tālruni bezvadu režīmā*. Elektriskā stāvbremze un sēdekļi ar elektronisko atmiņu* vai ventilāciju* ir tikai daži no Rexton pieejamā komforta aprīkojuma elementiem.
* Papildu aprīkojums.