Stilīgs un askētisks interjers

SsangYong Korando salons ir kā lēciens nākotnē. Tajā ir izmantoti kvalitatīvi materiāli, kas sniedz baudījumu acīm un kam ir patīkami pieskarties. Liels uzsvars ir likts uz atmosfēras radīšanu, un kopumā tas ir līdzīgs SsangYong centrālajam modelim Rexton.

Salons ir ļoti pielāgots autovadītājam, tajā ir lieliska ergonomika, kā arī parocīgi izkārtotas mērierīces un citas iekārtas. Mērierīču bloka paneli par nelielu piemaksu var nomainīt uz moderna dizaina 12,5” digitālo mērierīču bloku. Var pievienot arī noskaņas apgaismojumu, kuru var izvēlēties no 34 dažādiem krāsu risinājumiem.

 

 

Mērierīču paneļa centrā atrodas lietotājam ērts skārienjutīgs ekrāns. Pamataprīkojumā Crystal modelim ir 8” ekrāns, savukārt dārgākajam Quartz modelim – 9” ekrāns. Ekrānu var vienkārši savienot ar viedtālruni, un abu modeļu pamataprīkojumā ir ietverta atpakaļskata kamera.
Quartz modelim papildus ir arī navigācijas sistēma.

Īpaša uzmanība ir pievērsta autovadītāja ērtībai. Jaunajam autovadītāja sēdeklim ir trīs komforta līmeņi, kas pielāgojas ķermenim, nodrošinot arī ērtu atbalstu galvas sānos. Papildaprīkojumā ir ietverta arī ādas apdare, elektriskie sēdekļi un pat ventilējami sēdekļi. Autovadītāja ērtības papildus palielina rokas balsts ar 60 mm regulēšanas amplitūdu. Braukšanu ērtāku padara apsildāmā stūre.

 

 

Aizmugurē pasažieriem ir vairāk plašuma un vietas kājām nekā Kia Sportage, Nissan Qashqai un Peugeot 3008 modeļos. Pamataprīkojumā ir ietverti regulējami aizmugures sēdekļi. Braukšanu vēl patīkamāku padarīs zemais trokšņu un vibrācijas līmenis, pie kura ir krietni piestrādāts. Spārnos tagad ir ievietots trokšņus slāpējošs materiāls, un statņi ir piepildīti ar putām.

 


Bagāžas un uzglabāšanas nodalījumi

Gudri izmantojot telpu, ir iegūts plašāks salons nekā galvenajiem konkurentiem, un tas attiecas arī uz 551 litru lielo bagāžas nodalījumu. Pietiekami daudz vietas ir arī jaunajā panelī; piemēram, cimdu nodalījumā ērti ietilpst klēpjdators ar 10,5” ekrānu.