Maksimāli progresīva pieeja

Blaze Cockpit“ piedāvā unikālu augsto tehnoloģiju un estētikas harmoniju. Braukšanas informācija tiek attēlota 12,3 collu instrumentu blokā un plašā salona centrā esošajā lielajā ekrānā.

 

8 vai 9 collu skārienekrāns

Infoizklaides sistēmas izmērs ir atkarīgs no aprīkojuma līmeņa. Jūs varat lietot sava viedtālruņa funkcijas, jo Bluetooth, Apple CarPlay un Android Auto ietilpst Korando e-Motion standarta aprīkojumā.
Navigācija ir pieejama tikai ar 9 collu ekrānu.

 


 

Pilnīgs komforts

Mainīga blīvuma putu sēdekļu spilveni sniedz izcilu atbalstu pleciem, mugurai un pārējiem svarīgākajiem spiediena punktiem, savukārt salona plašums nodrošina ērtu iekāpšanu un izkāpšanu. Apsildāmi pirmās rindas sēdekļi gādā par vēl patīkamāku braukšanu aukstā laikā.

Quartz modeļa papildu aprīkojumā ir pieejama ādas paka ar elektriski regulējamu vadītāja sēdekli un priekšējo sēdekļu ventilāciju.

 


 

Jauna līmeņa vietas izmantošanas efektivitāte

Korando e-Motion ir izcils visās situācijās – no tāliem braucieniem cauri visai valstij līdz īsiem ģimenes izbraucieniem ārpus pilsētas. Tas piedāvā savā klasē labāko bagāžas ietilpību un plašas sēdvietu konfigurācijas iespējas visdažādākajām vajadzībām.

Quartz modeļa papildu aprīkojumā var izvēlēties bagāžas nodalījuma durvju elektropiedziņu.