Paplašiniet savu redzesloku

Platais, plānais un mūsdienīgais priekšējais panelis sniedz plašuma sajūtu un netraucētu skatu uz priekšā esošo ceļu. Vienalga, vai braucat pa pilsētu vai dodaties kalnos, izbaudiet garām slīdošo ainavu un patīkamās gaidas par to, kas gaida aiz nākamā pagrieziena.

 

 

Fona apgaismojums

Neuzkrītošs un patīkams noskaņas apgaismojums ir iestatāms 32 dažādās krāsās, akcentē interjeru un ir regulējams naktī, lai novērstu atspīdumu un radītu mierīgu noskaņu.

Nav pieejams Quartz modelim.

 


 

Gudrs, digitāls un intuitīvs

Ar minimālu fizisko vadības ierīču daudzumu Torres nodrošina skaidru komunikāciju, vienkāršu vadību un ērtību, attēlojot informāciju trīs atsevišķos displejos, kas nevainojami iekļaujas harmoniskajā un ergonomiskajā salona dizainā.

 

Torres ir 12,5″ digitālais instrumentu bloks, 9″ viedās audiosistēmas-navigācijas* ekrāns un 8″ LCD skārienekrāns klimata kontroles un citu funkciju vadībai.
* Quartz modelim navigācijas sistēma ir papildu aprīkojums. Standarta aprīkojums Sapphire modelim.

 

Pievienojiet savu tālruni

Lietojiet sava viedtālruņa funkcijas automobilī, izmantojiet Apple CarPlay vai Google Android Auto lietotni. Un ja gadījumā jūsu tālrunim nepieciešams papildu enerģijas lādiņš, priekšā ir pieejams bezvadu lādētājs*, bet aizmugurē un priekšā USB pieslēgvietas.

* Bezvadu lādētājs nav pieejams Quartz modelim.

 

 

Komforts priekšā un aizmugurē

Vadītāja sēdeklim ir elektriska regulēšana 8 virzienos un 2 virzienu jostasvietas atbalsts. Aizmugures sēdekļi ir nolaižami. Sēdekļu apsilde ir pieejama kā priekšā, tā aizmugurē, bet sēdekļu ventilēšana tikai priekšā.
Visas norādītās sēdekļu funkcijas nav pieejamas Quartz modelim.

 

 

Vidēja izmēra SUV cienīga bagāžas ietilpība

Bagāžas nodalījumam ir klasē labākā ietilpība no 703 līdz 1662 litriem. Zem bagāžas nodalījuma grīdas ir arī paslēpts papildu nodalījums vēl lielākai efektivitātei un drošībai. Šī lielā, praktiskā telpa kļūs par daļu no jūsu jaunā dzīvesveida.