Jaunais Torres. Negaidīts piedzīvojums.

KGM Torres ir izteiksmīgu dabas ainavu iedvesmots. Šis drosmīgais, izturīgais un pārliecinātais krosovers piedāvā dinamisku, aizraujošu braukšanu ikdienā. Tas ir aprīkots ar 1,5 GDI benzīna turbodzinēju (163 ZS/120 kW, 280 Nm) un Aisin 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu ar pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres. Varat izvēlēties modeli ar priekšējo riteņu vai 4 riteņu piedziņu.

 

 

Ūdens nav šķērslis

Pateicoties ļoti efektīvajai šasijas hidroizolācijai, ir iespējams pārvarēt līdz 300 mm dziļus ūdens šķēršļus (ar ātrumu zem 30 km/h).

 

 

Pārdomāts un intuitīvs salons

Kamēr Torres āriene atstāj skarbuma iespaidu, tā salonā valda smalkāka un mūsdienīgāka noskaņa un komforts. Salona dizains ir ergonomisks ar minimālu fizisko vadības ierīču daudzumu, vienlaikus nodrošinot skaidru komunikāciju, vienkāršu vadību un ērtību, attēlojot informāciju trīs atsevišķos displejos.

 

 

Drošs ceļš līdz galamērķim un atpakaļ

Inovatīvās inteliģentās tehnoloģijas ļauj ar pārliecību sasniegt galamērķi. Drošības līderis savā klasē ar 8 drošības spilveniem* un konstrukciju, kurā maksimāli izmantots augstas izturības tērauds, vadītāja un pasažieru drošībai. Visām piecām sēdvietām ir atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu, lai ikkatrs brauciens būtu drošs no sākuma līdz beigām.
* Vadītāja ceļgalu drošības spilvens nav pieejams Quartz modelim.

Piesakies testa braucienam