Jaunais Torres EVX

Apvienojot inovatīvas elektromobiļu tehnoloģijas un autentisku SUV raksturu, Torres EVX piedāvā mūsdienīgu braukšanu ar plašu palīgsistēmu un drošības funkciju klāstu.

 

Būtiskākais

  • Akumulatora ietilpība līdz 73,4 kWh
  • Jauda: 207 ZS / 152,2 kW
  • Nobraukuma rezerve kombinētajā ciklā līdz 462 km
  • Velkamās piekabes masa līdz 1,5 tonnām
  • Tehnoloģija no automobiļa patērētājam (V2L)
  • 7 gadu vai 150 000 km garantija. 10 gadu vai 1 000 000 km garantija akumulatoram.

 

 

Piesaistiet skatienus

Stilīgais Torres EVX piesaista skatienus ar izteiksmīgām ārienes dizaina detaļām un taisnām, pārliecinošām līnijām, veidojot dinamisku izskatu un turpinot zīmola vēsturi. Lai kurp vestu jūsu piedzīvojumu gars, jūs vienmēr droši sasniegsiet galamērķi un atgriezīsieties atpakaļ.

 

 

Salona dizains labākajās tradīcijās

Futūristiski minimālistiskais un plašais salona dizains sniedz vadītājam uzlabotu redzamību un ērtību, savukārt optimizētais sēdekļu dizains un komforta papildfunkcijas ļauj salonā justies ārkārtīgi ērti un mierīgi.

 

 

Tehnoloģiju pieskāriens

Lai samazinātu fizisko pogu un vadības ierīču skaitu un vienkāršotu braukšanu, Torres EVX ir ergonomisks priekšējais panelis ar futūristisku 12,3 collu digitālo saskarni.

 

 

Milzīgs bagāžas nodalījums

Torres EVX bagāžas nodalījuma ietilpība ir iespaidīga pat ar nenolocītiem sēdekļiem – veseli 839 litri! Tas ir par aptuveni 30% vairāk nekā citiem tirgū pieejamajiem elektromobiļiem.

 

 

Ērta uzlādes sistēma

Šīs paaudzes akumulatoriem ir izmantota jauna “Cell-To-Pack” tipa tehnoloģija, uzstādot kantainus elementus tieši akumulatorā, lai paaugstinātu energoefektivitāti un drošību. Ar 11 kW mājas uzlādes staciju pilnībā izlādētu akumulatoru var uzlādēt līdz 100% līmenim aptuveni 9 stundu laikā. Ar 100 kW līdzstrāvas (DC) ātro lādētāju aptuveni 42 minūtēs var sasniegt 80% līmeni.

 

Saņemt cenas piedāvājumu

 

Attēliem ir informatīvs raksturs. Dažas funkcijas, krāsas, materiāli, aksesuāri un specifikācijas var atšķirties no faktiskā modeļa vai būt pieejamas papildu aprīkojumā.