Vislabākā drošība savā klasē – bez kompromisiem

Drošības līderis savā klasē ar 8 drošības spilveniem* un konstrukciju, kurā maksimāli izmantots augstas izturības tērauds, vadītāja un pasažieru drošībai. Visām piecām sēdvietām ir atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu, lai ikkatrs brauciens būtu drošs no sākuma līdz beigām.
* Vadītāja ceļgalu drošības spilvens nav pieejams Quartz modelim.

 

Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (IACC) un joslas ieturēšanas centrēšanas palīgsistēma (CLKA)

Tā nodrošina joslas ieturēšanas un centrēšanas atbalstu jebkādā ātrumā IACC autonomajā braukšanas režīmā. CLKA padara braukšanu ērtāku, palīdzot noturēt automobili joslai pa vidu gan lielā, gan mazā ātrumā, ar priekšējās kameras palīdzību sekojot līdzi joslu marķējumiem un veicot piestūrēšanu.

 

 

Vairāku sadursmju bremzēšana

Torres elektroniskajā stabilitātes programmā ietilpst vairāku sadursmju bremzēšanas sistēma, kas novērš atkārtotas sadursmes, kad negadījums jau ir noticis.

 

 

Aklās zonas palīgsistēma

Šī sistēma automātiski palīdz bremzēt, ja tiek konstatēts sadursmes risks ar aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem, pārkārtojoties uz citu braukšanas joslu.

 

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes palīgsistēma

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

 

Tālo gaismu palīgsistēma

Automātiski pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, konstatējot pretī braucošu transportlīdzekli, lai padarītu braukšanu diennakts tumšajā laikā vieglāku un drošāku.

 

 

Autonomā ārkārtas bremzēšana

Palīdz izvairīties vai mazināt sadursmes risku, pamanot lēnāk braucošus vai apstājušos transportlīdzekļus un iepriekš brīdinot vadītāju.