Plašs un komfortabls

Musso un Musso Grand bagātīgi aprīkotajā salonā jūs pārsteigs komforta un ērtības funkciju klāsts. Salonā izmantotie kvalitatīvie materiāli vēlreiz apliecina automobiļa luksusa raksturu, bet plašais standarta aprīkojuma klāsts parāda, ka ražotājs ir īpaši padomājis par braucēju vajadzībām.

 

 

Digitālais mērinstrumentu bloks

Musso ir 12,3 collu Super-vision TFT-LCD mērinstrumentu bloks. Tas ir arī savienots ar centrālo infoizklaides sistēmu un attēlo kartes un audiosistēmas informāciju tieši vadītāja acu priekšā.

 

 

12,3 collu multivides sistēma ar navigāciju

Musso standarta aprīkojumā ietilpst skārienekrāns ar navigācijas sistēmu, dubulto Bluetooth funkciju, Apple CarPlay un Android Auto. Papildu aprīkojumā ir pieejams 360 grādu apkārtskata monitors, kas atvieglo manevrēšanu un padara to vieglāku.

 

Izsmalcināts un plašs

Musso piedāvā klasē labāko ietilpību un komfortu. Ja no ārpuses Musso izstaro vizuālu dinamiku, tad salonā valda mierpilns luksuss. Elegantais un pārdomātais salons piedāvā plašuma sajūtu un optimizētu komfortu visās jomās.

Papildu aprīkojumā pieejamie sēdekļi ar mīkstas Nappa ādas apdari atspoguļo jaunā Musso izcilās rūpes par kvalitāti un detaļām.

 

Viss slēpjas detaļās

Musso ir iespējams aprīkot ar apsildāmiem priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem un rokturiem uz logu statņiem. Salona iekštelpa ir optimizēta, lai otrajā sēdekļu rindā iegūtu plakanu grīdu. Tas ir ļāvis iegūt vairāk vietas sēdošo kājām, turklāt aizmugures sēdekļus ir arī iespējams nolaist 27 grādu leņķī, lai braukšana būtu vēl ērtāka. Tie ir neapšaubāmi visērtākie pikapa aizmugures sēdekļi.