Motori un pārnesumkārba

Pilnpiedziņas sistēma

SsangYong Motor Company ir Dienvidkorejas vecākais autoražotājs, un tas jau 65 gadus specializējas apvidus automobiļu ražošanā. Ne visi zina, ka no Eiropas automobiļu ražotājiem visilgākā pieredze apvidus automobiļu ražošanā ir tikai Land Rover. Dienvidkorejas ceturtais lielākais automobiļu ražotājs pasaules mērogā nav lielražotājs ar simtiem tūkstošu gadu ilgu pieredzi ražošanā, taču, pateicoties jaunajiem modeļiem, tam ir ātra izaugsme. Korando pilnpiedziņas sistēma optimizē jaudas sadali starp priekšējām un aizmugures riepām, nodrošinot vislabāko noturību un veiktspēju. Pilnpiedziņas modeļiem ir arī 50/50 bloķēšanas pilnpiedziņa, ko var izmantot, ja braukšanas ātrums nepārsniedz 40 km/h.

 

Motori

1,5 litru benzīna turbodzinējam ir 163 ZS un 280 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. 1,6 litru dīzeļa motoram ir 136 ZS un 324 Nm maksimālais griezes moments. To var kombinēt ar 6 pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

 

 

Automātiskā pārnesumkārba

Automātiskā pārnesumkārba ļaus braukt bez bažām. Aisin izgatavotā sešu pakāpju pārnesumkārba plūstoši nomaina pārnesumus un nodrošina lielisku degvielas ekonomiju.

Autovadītājs var izvēlēties vienu no trim vadīšanas režīmiem (Normal (Parastais), Sport (Sporta) un Winter (Ziemas)). Normal (Parastais) rūpējas par to, lai brauciens būtu ekonomisks, un Sport (Sporta) uzsver sportiskumu. Winter (Ziemas) režīms ir piemērots braukšanai ziemas apstākļos, kad automobilim ir iestatīts 2. pārnesums.

 

 

Manuālā pārnesumkārba

Sešu pakāpju manuālā pārnesumkārba sniedz vislabāko veiktspēju un nodrošina zemu degvielas patēriņu. Pārnesumu maiņa, kas notiek viegli un precīzi, sniegs jums lielisku braukšanas baudījumu.