Kvalitatīvas automašīnas no Korejas jau kopš 1954. gada

KGM | SsangYong Motor Company ir vecākais autoražotājs Dienvidkorejā. Nosaukums SsangYong tiek tulkots no korejiešu valodas kā „divi pūķi”.

Uzņēmuma vēsture aizsākusies 1954. gada janvārī, kad sāka darboties firma ar nosaukumu Ha Dong-hwan Motor Workshop, kas nodarbojās ar valsts teritorijā tolaik esošo ASV bruņoto spēku tehnikas apkopi un remontu. Uzņēmums sāka ražot transportlīdzekļus 1964. gadā – tas pēc licences izgatavoja apvidus auto Jeep ASV armijai. Eksportēt savu produkciju firma sāka 1966. gadā, un pirmā eksportētā prece bija autobusi.

1988. gada martā uzņēmums ieguva savu jauno nosaukumu SsangYong Motor Company. 2011. gada februārī 70% daļu no SsangYong Motor Company iegādājās Indijas uzņēmums Mahindra & Mahindra Limited.

2023. gadā SsangYong Motor Company mainīja uzņēmuma nosaukumu uz KGM. KGM neaprobežojas tikai ar tradicionālo automašīnu ražošanu un pārdošanu, tas nodarbojas ar uz nākotni orientētu tehnoloģiju, piemēram, elektrifikācijas, autonomās braukšanas un savienojamības, attīstīšanu un izmantošanu, kā arī uz tām balstītu mobilitātes pakalpojumu sniegšanu.

 

Uz nākotni orientēts Korejas auto zīmols

Jau pašā sākumā kompānija KGM | SsangYong specializējās pilnpiedziņas apvidus auto ražošanā. Tie tika būvēti ekspluatācijai smagos apstākļos un ir pierādījuši sevi kā izturīgi, uzticami un praktiski transportlīdzekļi.

Tas, ka kompānija KGM | SsangYong koncentrējusi uzmanību tikai uz krosoveru (SUV) un pilnpiedziņas modeļu ražošanu, nozīmē, ka šādu auto projektēšanā nav nepieciešami kompromisi.

Šo automašīnu vilkto piekabju masas arī apstiprina, ka KGM | SsangYong auto ir radīti, lai tiktu galā ar vissarežģītākajiem uzdevumiem. Jaudīgie dzinēji, pazeminātais trokšņa līmenis, ārkārtīgi efektīvā pilnpiedziņa un kvalitatīvā apdare padara braukšanu vieglu un ērtu.